قوانین و مقررات مربوط به وبسایت

💎 MRGEM.ir 💎:

وبسایت مستر جم یکی از محبوب ترین سایت های فروشگاهی برای Gamer ها و همچنین دوستاران بازی های موبایلی از جمله Call of Duty mobile و PubG mobile و همچنین بازی پرطرفدار Free Fire هست که تمامی افراد می‌توانند با خیال راحت و امینت کامل از سایت خرید خود را به بهترین قیمت نهایی کنند.

با توجه به اینکه دزدی اکانت در فضای مجازی بسیار شده و ما باید تا حد امکان ان را به حداقل برسانیم قوانینی برای خرید از سایت گذاشته ایم که به شرح زیر میباشد :

برای خرید از سایت نیازمند به نام کاربری (جیمیل یا شماره) و رمز ورود به حساب بازی شما هستیم که یکی از مشکلات اصلی خریداران محصولات همین موضوع میباشد

طبق قوانینی که برای ما وجود داره شما باید :

1- بعد از دریافت تکمیل سفارش باید اقدام به تغییر اطلاعات کابری حساب بازی خود شوید تا در صورت بروز مشکل برای حساب بازی شما ربطی به سایت 💎 MRGEM.ir 💎 نداشته باشد.

2- سفارشات 30 الی 45 دقیقه ممکن است زمان ببرد پس از تماس مکرر با پشتیبانی جدا خودداری کنید که باعث کند شدن روند انجام سفارش ها نشوید.

3- تمامی محصولات موجود در سایت مسترجم قانونی بوده پس با خیال راحت میتوانید خرید کنید✅

4- با توجه به این که روز به روز سفارشات سایت بیشتر میشود پس نیازمند صبوری شما دوستان عزیز هستیم تا بتوانیم بهترین خدمت را ارائه دهیم🤝

5- تنها شماره پشتیانی سایت 💎 MRGEM.ir 💎 شماره درج شده در اخر سایت ( 09366474147 ) و در تلگرام به ایدی CoDDeaD@ است و هیچ گونه پشتیبان دیگری وجود ندارد.

6-کانال تلگرامی سایت مستر جم : t.me/MRGEMir

7- وبسایت مستر جم هیچ گونه کانال خرید و فروش اکانت بازی و هیچ گونه واسطه‌گری برای معاملات شما عزیزان ندارد

8-با ورود به قسمت آموزشات داخل سایت میتوانید از اموزش های موجود در سایت بهره برده و همچنین امنیت حساب بازی خود را به حداکثر برسانید.

9- موفق باشید 🌹

 

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...